Traditsiooniline tutvustus võiks kõlada selliselt, et olen abikaasa, kolme lapse ema, toitumisnõustaja ning jooga õpetaja(ka õppija). Suureks kireks on reisimine. Lõpetanud TÜ Pärnu kolledži turismi eriala ning jätkan magistri õpinguid Keskkonnakorralduse ja poliitika erialal.

Kui aga tutvustada ennast avatud südamega, kartmata mitte sobitumist, siis eelkõige pean lugu kirglikest, sügavatest ning ausatest inimsuhetest. Armastan ja imetlen sügavaimal moel enda abikaasat ning püüan igapäevaselt õppida miskit enda lastelt. Vahest tunnen hetki, emotsioone ning lõhnu peadpööritavalt suurelt. Jumaldan lapsemeelsust ning lihtsust. Usun, põhjusi otsimata, et kõigeks on mingi põhjus. Armastan spontaansust, inimestega kohtumisi, pikki vestlushetki, naeru.
Aastatega olen õppinud lugu pidama üksi olemise hetkedest ning enam ei tundugi üksinduses veedetud reede õhtud hirmutavad. Meeldib lugeda mitut(mitut-mitut) raamatut korraga ning tuleb tunnistada, et lõpetan neist vähesed.
Ilmselt olen loomult pigem kärsitu, kuid aastatega olen õppinud ennast säästma ning abikaasast eeskuju võttes panen enne tegutsemist mõne plaanigi paika. Unistan palju, suurelt ning tihtipeale valjult. Mingi hetk aga, olgu see siis kehv tähtede seis või kui ebamugavad kogemused annavad endast taaskord märku, läheb hoog ja motivatsiooni alla, tuleb pime hetk, sulgun endasse ning unustan kõik unistused ja imetlused. Hakkan kahtlema endas, suhetes ning maagias.

Kokkuvõttes olen siiski lihtsalt inimene. Tean, et sellistel hetkedel annavad jõudu enda ümber olevad inimesed(üldiselt abikaasa, paar sõpra ning ei kuskilt välja ilmuvad tuttavad), kes lubavad olla, valmis kuulama ning juba homse päeva maagiline ilu on käega katsutav.

Niiet saame siis tuttavaks!

Armastusega
Jana